Tvarumo vizija

Mes mylime gamtą, todėl gaminame atsakingai

 

Aplinka, kurią paveldėjome, turi būti išsaugota ateities kartoms. Suprantame savo, kaip plastikinių pakuočių gamintojo, atsakomybę, todėl renkamės žaliavas ir sprendimus, mažinančius aplinkai kenksmingų medžiagų patekimą į gamtą.

 

Visos pakuotės – 100% perdirbamos

 
Plastikinių pakuočių gamyboje naudojame polipropileną. Tinkamai surinktas ir sugrąžintas, jis gali būti perdirbtas neribotą kiekį kartų. Įliejama etiketė pagaminta iš to paties perdirbamo polipropileno. Todėl rūšiuojant jos nereikia atskirti, o tai dar labiau palengvina perdirbimo procesą. Kiekvienas gaminys paženklintas specialiu perdirbimui tinkamo gaminio ženklu. Jis išskiria polipropileną iš kitų plastikų ir padeda vartotojui rūšiuoti atliekas.

Technologijos ir energija – tausojančios aplinką

 
Mes projektuojame savo gaminius siekdami maksimaliai mažinti žaliavos kiekį ir energijos sąnaudas. Administracinių ir buitinių patalpų šildymui naudojame perteklinę gamybos proceso metu susidariusią energiją. Įrengimus aušiname uždaro ciklo sistema. Net 4000 kv. m. pastatų stogo paversime saulės elektros jėgainėmis. Pakuotė, pagaminta naudojant modernią įrangą įsigyta iš lyderiaujančių pasaulio gamintojų, ne tik funkcionali, bet ir draugiška aplinkai.

Ar turite mums klausimų?

Mielai Jums juos atsakysime